Desatero Bejbáčku
 
 


1.     Vstupujte do centra pouze v přezůvkách.
 
2.     Obuv a svršky odkládejte v šatně, peníze a cenné věci si nechejte u  sebe. Kočárky zanechte na vyhrazeném místě.    
 
3.     Při příchodu zapište sebe a dítě do knihy návštěv.
 
4.     Do hracího prostoru neneste jídlo ani pití. (Konzumace jen u stolu) V kuchyňce můžete nejen ohřát jídlo pro své děti (v mikrovlnné troubě), ale také si zde můžete sami uvařit čaj nebo kávu (lze využít rychlovarnou konvici). Nezapomeňte však po sobě řádně vypnout spotřebiče a umýt použité nádobí. Příspěvek za kávu nebo čaj vhoďte do pokladničky umístěné přímo v kuchyňce.

5.     Rozlité nápoje a jiné drobné nehody ihned odstraňte.

6.    Odpovědnost za své dítě nese doprovod po celou dobu pobytu v Bejbáčku. Veďte dítě k vzájemné ohleduplnosti a toleranci! Snažte se zabránit případným konfliktům a zraněním!

7.     Dejte pozor, aby se děti chovali k hračkám a zařízení v Bejbáčku šetrně! Veďte je k pořádku a před odchodem hračky ukliďte! Buďte dobrým příkladem nejen pro své dítě. Jakékoliv poškození zařízení či hraček nebo zranění oznamte vedoucí mamince!  
  
8.     Doprovoďte své děti na WC, dohlédněte na spláchnutí a vypláchnutý nočník! Pleny vyhazujte do koše určenému k tomuto účelu.
 
9.     Buďte ohleduplní k sobě i ostatním a při podezření na začínající chorobu raději zůstaňte doma! Oznamte nám prosím případné infekční onemocnění!         
 
10.     Poslední odcházející maminka nezapomene zkontrolovat řádně vypnouté spotřebiče, zavřená okna a uzemčení všech dveří a odevzdává klíče od Bejbáčku odpovědné osobě.
 

  

Děkujeme Vám, že dodržujete Desatero Bejbáčku.

My se za to vynasnažíme Vám pobyt v Bejbáčku co nejvíce zpříjemnit a zútulnit.

 

 


Kontakt

Dům dětí a mládeže, Orlová, příspěvková organizace, odloučené pracoviště spontánních aktivit

Odloučené pracoviště DDM Orlová
Energetiků 940
73514 Orlová - Lutyně


603 85 85 12