Kniha návštěv

Datum: 22.02.2009

Vložil: Andrea Rychtaříková Kolářová

Titulek: Bejbáček - něco prima pro děti

Ahoj vespolek! Je to skvělý nápad znovu rozjet Bejbáčka, chodila jsem do něj se svou dcerkou a těším se na to, že opět navážeme s 20měs. prckem Honzíkem. Něco takového - mírně organizovaného - pro maminy a hlavně jejich děti tady opravdu chybělo. Takže Bejbáčku - zdar!

Odpovědět

—————

Datum: 07.02.2009

Vložil: Martina Szostková

Titulek: Další dítě?

Ahojky ,zdravím všechny .Jak tak koukám zase se rozjíždí BEJBÁČEK jen škoda že už mám děti školou povinné a na třetí se opravdu už nechystám .Doufám že se tam bude novým maminkám líbit stejně jako nám asamozřejmě i jejich ratolestem. Vzpomínáme stále na hezké dny strávené v kruhu dobrých kamarádů a přátel.Ráda přiložím ruku k dílu při renovaci bejbáčku pokud nebudu v práci.Ať se Vám i Vašim dětem líbí a hezky si užijte.

Odpovědět

—————

Datum: 06.02.2009

Vložil: Lenka Štirbová

Titulek: Už aby to druhé dítě bylo na cestě!

Ahoj, zdravím všechny. Jsem ráda, že se opět rozjíždí Bejby club, i když musím uznat, že mi je to trošku líto, protože Lucinka už není to mrně jak předtím, ale školačka a ta by se tam teď momentálně s miminky nudila. No doufám že k nám brzy přiletí čáp a budu mít zase s kým chodit do Bejbáčku. Jinak pokud budu mít volno, tak nevidím problém, a samozřejmě přijdu pomoct s malováním, úklidem atd. Takže zatím přeju hodně úspěchu.

Odpovědět

—————

Datum: 06.02.2009

Vložil: Hana Morcinková

Titulek: Že by třetí dítě?

Ahoj, jak tak koukám, tak je mi líto, že už mám právě ty odrostlejší děti, školou povinné a ty kdybych tam přivedla, tak by to obrátili v kulničku na dříví. Tak to vypadá, že si asi budu muset vypůjčit malou Izabelku, nebo něčí malé dítě, aby mě tam pustili. Jinak doufám, že se to rozjede tak dobře, jak to jelo za nás. A mým dětem se tam určitě líbilo, protože se ptají ještě dnes na bejbáč. Ať se Vám daří a dětem se tam líbí.

Odpovědět

—————

Kontakt

Dům dětí a mládeže, Orlová, příspěvková organizace, odloučené pracoviště spontánních aktivit

odloučené pracoviště DDM Orlová – /bývalá Kotva/
Energetiků 940
73514 Orlová - Lutyně


603 85 85 12